BONGO BRNO

15. 7. 2009 Autor Jarmila Pitlová Kategories Výlety a cestování

aneb kam za zábavou

Jak jsem slíbila, chci Vás dnes pozvat do rodinného zábavního parku. V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nyní sice není úplně ideální počasí na to zavřít se někde v hale, ale je to změna, kterou mnohé děti přivítají a máte jistotu, že si to opravdu užijí, protože prostory nebudou přeplněné jako v případě deštivého počasí. A pokud zrovna děti nejsou na táboře nebo u babičky na venkově, není mnoho příležitostí co s nimi stále podnikat, aby se zabavily a vyřádily.

Děti zde najdou vše, na co si jen vzpomenou – obrovskou prolézačku se skluzavkami, skákací hrady, trampolíny, víceúčelové hřiště, skákacího draka s otvírající se tlamou, sopku se skluzavkou, stolní hry, dětská elektrická auta a motorky, hřiště pro nejmenší s balónky, horolezecká stěna, různá vozítka – koloběžky, tříkolky, s vozíčky i bez… Celá hala je navíc doplněna nádhernými malbami zvířat, džungle apod.

Najdete zde také koutek s občerstvením a velkým výběrem jídel a nápojů (pravdou je, že když jsem tam byla já /vychytala jsem dobu, kdy byl park téměř prázdný/ obsluha docela vázla). Park BONGO nabízí rodičům čtenářský a internetový koutek, sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Celá rodina zde může pohromadě strávit společný čas třeba celý den a opravdu i ty největší odpůrce takové zábavy a ty, kterým se nikam nechce, protože si chtějí odpočinout, tato atmosféra brzo vtáhne a oni se nakonec prodírají směsí provazů a sítí spolu s dětmi.

Více informací naleznete na www.bongobrno.cz.

Názory k článku

Zatím žádné názory.

Napište svůj názor

(nebude zveřejněný)

 

Zpět na přehled článků