Královo Pole

9. 10. 2012 Autor Ivana Tošovská Kategories Vše o nemovitostech

Zajímavosti z Králova Pole

Některým z vás možná uniká naše činnost na facebooku, proto si dovolím některé příspěvky stručně zveřejnit i zde.

Propagaci Králova Pole se chci věnovat, je to náš firemní domov skoro dva roky.

Moje otázka je snadná. Všimli jste si této věžičky a znáte adresu domu, jehož je součástí? Malou nápovědou může být sama fotografie zobrazující kousky okolních staveb. Věřte, dala se nafotit i bez nich. Na facebooku dosud neuhádnuto, výzva je jasná.

Názory k článku

http://www.mapy.cz/#q=brno%2520mojm%25C3%25ADrovo%2520n%25C3%25A1m%25C4%259Bst%25C3%25AD&t=s&x=16.597632&y=49.223518&z=19&d=stre_79694_1&o=1

Martin

Stojí před ním dvě tmavý auta

Martin

Moji synové by řekli:" Dobře Ty!" Já též. Na fb jsem radila zvedat hlavu vzhůru, koukám, že to jde i směrem dolů. Velká gratulace k úspěšnému vyluštění. Hezký den všem.

Ivana Tošovská
Ivana Tošovská

Teprve dnes jsem se dostala ke zveřejnění druhé forografie, která dokládá, že Martin měl pravdu. Hezký den všem.

Ivana Tošovská
Ivana Tošovská

Napište svůj názor

(nebude zveřejněný)

 

Zpět na přehled článků